Vežimėlis

 • Kodas: MD01323
  4500
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Į krepšelį 

  Kiekvienos mažutės mergaitės svajonė turėti mielą vežimaitį savo lėlėms ir meškučiams vežioti bei migdyti, kiekvieno berniuko noras turėti vežimą, kuriuo būtų galima vežti savo lobyną – kankorėžius, akmenėlius, pagaliukus ir kitus labai labai reikalingus daiktus. O galbūt susidėti savo mašinas ir konstruktorius, kai mama paprašo susitvarkyti.


  Šis medinis vežimėlis puikiai padeda lavinti mažylio smulkiąją ir stambiąją motoriką, ugdo jo kūrybiškumą bei fantaziją žaidžiant, padeda įsisavinti iš suaugusiųjų nusižiūrėtus bendravimo modelius, skatina emocinę, kalbos bei socialinę raidą.


  Medinis vežimas yra visiškai saugus Jūsų vaikui. Kaip ir visų medinių žaislų, jo paviršiuje įvairaus lygio bakterijos dauginasi daug prasčiau nei ant plastikinio. Tai ilgaamžis žaislas, dažytas ekologiškais dažais, kuris sendamas įgauna ir emocinės vertės.

  Šiuo metu yra vežimėliai su plastmasiniais pilkais ratais, kurie nepalieka žymių ant grindų. Gaminami vežimai: raudonos, baltos, rožinės, geltonos, mėlynos, oranžinės spalvos.


  Dydis: vežimėlio vidus – 33 x 18 cm, aukštis iki rankenos viršaus - 47 cm.

  Pagamintas Lietuvoje.
  Atitinka ES standartus, žymėtas CE.