Dekoruota krikštadėžė

 • Kodas: SKU#136078336925031611
  4605
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Į krepšelį 

  Dekoruota krikštadėžė. Kaina priklauso nuo pasirinktos dekoruoti dėžės dydžio. Krikštadėžė - tai vienas iš krikštynų atributų. Į krikštadėžę sudedamos atminimo dovanėlės, krikšto rubėliai, krikšto žvakė.
  Šiai dėžei naudotos medinės dekoravimo detalės, atlasinė juostelė, kutas. Vidaus dugnas išklotas minkšta medžiaga – filcu (dirbtinis veltinis).
  Daroma pagal individualų užsakymą.
   

  Krikštadėžė originali dovana vaiko krikštynų proga. Krikštadėžės gaminamos pagal individualų užsakymą. Rankų darbo dovana – visada spinduliuoja šiluma, kruopščiai ir tvarkingai atliekami darbai, neleis nusivilti. Jums reikia pasirinkti norimą dėžės dydį, norimą dekoro paveiksliuką ir nurodyti papildomus pageidavimus, kuriuos turėtume išpildyti. Dėžės vidaus apdailą galite rinktis iš kelių variantų – dažyta arba išklota filco (dirbtinio veltinio) lakštais.
  Jei turite viziją, kaip ji turėtų atrodyti, būtinai susisiekite su mumis ir mes ją padarysime pagal jūsų norus, su jūsų vaiko nuotrauka, palinkėjimais, inicialais, užrašais, vardu, gimimo dienos (ar krikštynų) datomis.

  Krikštadėžė - tai dėžutė, kurioje telpa mažylio vaikystė. Joje saugomi prisiminimai bei brangiausi vaikystės daiktai, pradedant krikštynų drabužėliais, atributais bei gautomis dovanėlėmis, bei tęsiant šią tradiciją ateinančių gimtadienių ir kitomis progomis gautų atvirukų ar dovanėlių saugojimu. Šilumos šiai prisiminimų dėžutei priduoda ir tai, kad ji dažniausiai būna medinė, dekoruota pasitelkiant rankų darbą bei dekupažo techniką. Tai viena tinkamiausių, išliekamąją vertę turinčių
  dovanų, kurią krikšto tėveliai gali įteikti vaikeliui jo krikšto proga.


  Individualūs užsakymai priimami el. paštu info@dekote.lt arba tel. 8 683 51314 Draugaukime Facebook'e 
  https://www.facebook.com/dekotedizainostudija
  Krikštadėžė - tai vienas pagrindinių krikštynų atributų į kurią sudedamos visos krikštynų dovanos. Krikštadėžę dažniausiai dovanoja krikšto tėvai.