Lėlių vežimėlis

 • Kodas: MD01326
  5990
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Į krepšelį 

  Kiekvienos mažutės mergaitės svajonė turėti mielą vežimaitį savo lėlėms ir meškučiams vežioti bei migdyti, kiekvieno berniuko noras turėti vežimą, kuriuo būtų galima vežti savo lobyną – kankorėžius, akmenėlius, pagaliukus ir kitus labai labai reikalingus daiktus. O galbūt susidėti savo mašinas ir konstruktorius, kai mama paprašo susitvarkyti...


  Šis medinis vežimėlis puikiai padeda lavinti mažylio smulkiąją ir stambiąją motoriką, ugdo jo kūrybiškumą bei fantaziją žaidžiant, padeda įsisavinti iš suaugusiųjų nusižiūrėtus bendravimo modelius, skatina emocinę, kalbos bei socialinę raidą.


  Žaislas pagamintas iš natūralaus medžio, todėl yra visiškai saugus Jūsų vaikui. Kaip ir visų medinių žaislų, jo paviršiuje įvairaus lygio bakterijos dauginasi daug prasčiau nei ant plastikinio. Tai ilgaamžis žaislas, dažytas ekologiškais dažais, kuris sendamas įgauna ir emocinės vertės.

  Vežimėlio ratukai skiriasi nuo esančių nuotraukoje - plastmasiniai, nepalieka žymių ant grindų.


  Galima rinktis baltą su rausva, violetinį su balta arba raudoną su balta rankena (šiuo metu šio vežimo rankena yra dažyta raudonai).
   

  Aukštis iki rankenos viršaus 46 cm.
  Dugno matmenys (viduje) – 23x30 cm
  Plačiausia vežimėlio vieta 26 cm, ilgiausia vežimėlio vieta 73 cm (nuo rankenos iki atlošo).

  Pagamintas Lietuvoje.
  Atitinka ES standartus, žymėtas CE.