Medinis stalas su nereguliuojamo aukščio kojomis

 • Kodas: MD00722
  8990
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Į krepšelį 

  Natūrali kietmedžio mediena (beržas). Užapvalinti kampai užtikrina vaikų saugumą.

  Vaikiškas staliukas pagamintas iš natūralios kietmedžio medienos (beržas). Dėl kietos medienos staliukai mažiau bražosi, taip pat yra tvirtesni ir ilgaamžiškesni. Stalas pagamintas su tvirtu mediniu rėmu, dėl kurio stalas tampa dar tvirtesnis. Stalo kojos tvirtinasi prie stalo rėmo metalinio kampo, todėl taip yra užtikrinamas tvirtumas ir stabilumas. Staliuką galite išsirinkti su reguliuojamo aukščio apvaliomis kojomis arba su nereguliuojamo aukščio apvaliomis kojomis . Reguliuojamo aukščio kojos sukurtos taip, kad jas būtų galima reguliuoti daugybę kartų neprarandant stabilumo ir tvirtumo. Reguliavimo principas - iš apačios pridedamos arba nuimamos medinės apvalios ritinio formos kaladėlės, kurių kiekvienos aukštis yra 2 cm.
  Staliukas lakuotas su stalviršiams skirtu vandens pagrindo laku, kuris yra netoksiškas vaikų sveikatai. Staliuko visi kampai yra užapvalinti dėl vaikų saugumo.
  SVARBU! Kėdutės staliukui įsigykite atskirai (parduodamos atskirai).  Dėl kietos medienos staliukai mažiau bražosi, taip pat yra tvirtesni ir ilgaamžiškesni. Stalas pagamintas su tvirtu mediniu rėmu, dėl kurio stalas tampa dar tvirtenis. Stalo kojos tvirtinasi prie stalo rėmo metalinio kampo, todėl taip yra užtikrinamas tvirtumas ir stabilumas. Staliuką galite išsirinkti su reguliuojamo aukščio apvaliomis kojomis arba su nereguliuojamo aukščio apvaliomis kojomis . Reguliuojamo aukščio kojos sukurtos taip, kad jas būtų galima reguliuoti daugybę kartų neprarandant stabilumo ir tvirtumo. Reguliavimo principas - iš apačios pridedamos arba nuimamos medinės apvalios ritinio formos kaladėlės, kurių kiekvienos aukštis yra 2 cm.
  Staliukas lakuotas su stalviršiams skirtu vandens pagrindo laku, kuris yra netoksiškas vaikų sveikatai. Staliuko visi kampai yra užapvalinti dėl vaikų saugumo.
  SVARBU! Kėdutės staliukui įsigykite atskirai (parduodamos atskirai).